1. – 10. července 2024

Uzávěrka přihlášek 31. května 2024

Zpěv

Ivana Pavlů

Sopranistka Ivana Pavlů vystudovala zpěv na brněnské konzervatoři a na Janáčkově akademii múzických umění v Brně a dále se pěvecky zdokonaluje na mistrovských kurzech u českých i zahraničních lektorů.

Již během studií se stala laureátkou mnoha mezinárodních pěveckých soutěží, z nichž jmenujme alespoň Mezinárodní pěveckou soutěž Antonína Dvořáka v Karlových Varech, Mezinárodní pěveckou soutěž Ferruccia Tagliaviniho v rakouském Deutschlandsbergu, Soutěž Nadace Bohuslava Martinů, Pražského pěvce a Duškovu pěveckou soutěž.

Její divadelní dráha začala v prosinci roku 2017, kdy se představila jako První dáma v Mozartově Kouzelné flétně ve Stavovském divadle v Praze pod taktovkou Jaroslava Kyzlinka. Na jaře 2019 debutovala v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě v opeře Juliette Bohuslava Martinů a od té doby je hostující sólistkou tamní operní scény.

S radostí tráví čas nejen na divadelním jevišti, ale i na koncertních pódiích. Měla možnost spolupracovat s vynikajícími dirigenty Jakubem Kleckerem, Robertem Kružíkem, Jaroslavem Kyzlinkem, Brunem Ferrandisem, Petrem Vronským, Vladem Weverberghem a také s tuzemskými i zahraničními hudebními tělesy.

Kromě divadelní a koncertní činnosti se nadšeně věnuje výuce zpěvu, od roku 2022 působí jako odborná asistentka na Katedře zpěvu Hudební fakulty Janáčkovy akademie múzických umění v Brně.